Архів вакансій

Посада Термін подачі документів Кваліфікаційні вимоги Статус
конкурсу
Перебіг конкурсу Подати документи
1 Оперативний працівник (з питань забезпечення зв’язком та ЕОТ) інформаційно-аналітичного відділу Управління спеціальних операцій
04.12 - 14.12
Визначено переможця
2 Детектив Національного бюро Третього відділу детективів Другого підрозділу детективів (1 посада)
30.11 - 09.12
Визначено переможця
3 Заступник керівника Другого підрозділу детективів
30.11 - 09.12
Повторний конкурс
4 Детектив Національного бюро Четвертого відділу детективів Другого підрозділу детективів (1 посада)
30.11 - 09.12
Визначено переможця
5 головний спеціаліст відділу бухгалтерського обліку та економічного аналізу Управління бухгалтерського обліку та звітності НАБУ (ведення бухгалтерського обліку та економічного аналізу вогнепальної зброї і спеціальних засобів)
26.11 - 06.12
Визначено переможця
6 головний спеціаліст відділу бухгалтерського обліку та економічного аналізу Управління бухгалтерського обліку та звітності Національного антикорупційного бюро України (ведення бухгалтерського обліку та економічного аналізу транспортних засобів)
26.11 - 06.12
Визначено переможця
7 провідний спеціаліст сектору по забезпеченню роботи Підрозділу детективів
25.11 - 05.12
Повторний конкурс
8 Старший детектив Відділу детективів кримінальної лабораторії Управління аналітики та обробки інформації (4 посади)
25.11 - 05.12
Визначено переможця
9 завідувач сектору по забезпеченню роботи Підрозділу детективів
25.11 - 05.12
Визначено переможця
10 старший оперативний працівник відділу мобільних операцій Оперативно-технічного управління
24.11 - 04.12
Визначено переможця
11 оперативний працівник відділу технічного контролю Оперативно-технічного управління (обробка даних)
24.11 - 04.12
Визначено переможця
12 старший оперативний працівник відділу технічного контролю Оперативно-технічного управління (обробка даних)
24.11 - 04.12
Визначено переможця
13 оперативний працівник відділу мобільних операцій Оперативно-технічного управління
24.11 - 04.12
Визначено переможця
14 оперативний працівник відділу оперативно-технічних заходів Оперативно-технічного управління
24.11 - 04.12
Визначено переможця
15 оперативний працівник відділу візуального спостереження Оперативно-технічного управління
24.11 - 04.12
Визначено переможця
16 старший оперативний працівник інженерно-технічного відділу Оперативно-технічного управління (інженер-технік)
24.11 - 04.12
Повторний конкурс
17 оперативний працівник відділу проведення установчих заходів Оперативно-технічного управління
24.11 - 04.12
Визначено переможця
18 оперативний працівник інженерно-технічного відділу Оперативно-технічного управління
24.11 - 04.12
Повторний конкурс
19 Оперативний працівник аналітичного відділу Оперативно-технічного управління (з питань матеріально-технічного забезпечення)
24.11 - 04.12
Повторний конкурс
20 оперативний працівник відділу спеціальних об’єктових заходів Оперативно-технічного управління
24.11 - 04.12
Визначено переможця
21 старший оперативний працівник відділу візуального спостереження Оперативно-технічного управління
24.11 - 04.12
Визначено переможця
22 старший оперативний працівник відділу спеціальних об’єктових заходів Оперативно-технічного управління
24.11 - 04.12
Визначено переможця
23 старший оперативний працівник відділу проведення установчих заходів Оперативно-технічного управління
24.11 - 04.12
Визначено переможця
24 Старший оперативний працівник (оперативно-технічні заходи) аналітичного відділу Оперативно-технічного управління
06.11 - 15.11
Визначено переможця
25 Начальник відділу оперативно технічних заходів Оперативно-технічного управління
06.11 - 15.11
Визначено переможця
26 Старший оперативний працівник (оперативне документування) аналітичного відділу Оперативно-технічного управління
06.11 - 15.11
Визначено переможця
27 Заступник начальника відділу мобільних операцій Оперативно-технічного управління
06.11 - 15.11
Визначено переможця
28 Начальник відділу візуального спостереження Оперативно-технічного управління
06.11 - 15.11
Визначено переможця
29 Оперативний працівник аналітичного відділу Оперативно-технічного управління(з питань матеріально-технічного забезпечення)
06.11 - 15.11
Повторний конкурс
30 головний спеціаліст-юрисконсульт міжнародно-правового відділу Юридичного управління ( 3 посади)
06.11 - 15.11
Повторний конкурс
31 Заступник начальника аналітичного відділу Оперативно-технічного управління
06.11 - 15.11
Визначено переможця
32 Головний спеціаліст відділу по роботі з публічними заходами та дискусіями (відкритий офіс) (менеджер дискусійної платформи) Управління зовнішніх комунікацій
03.11 - 13.11
Визначено переможця
33 Заступник начальника відділу по роботі з громадськістю (колл-центр) Управління по роботі з громадськістю
03.11 - 13.11
Визначено переможця
34 Головний спеціаліст відділу по роботі з публічними заходами та дискусіями (відкритий офіс) (спеціаліст з навчальних заходів) Управління зовнішніх комунікацій
03.11 - 13.11
Визначено переможця
35 Начальник відділу по роботі з громадськістю та ЗМІ Управління зовнішніх комунікацій
03.11 - 13.11
Повторний конкурс
36 Головний спеціаліст відділу по роботі з публічними заходами та дискусіями (відкритий офіс) (менеджер навчальної платформи) Управління зовнішніх комунікацій
03.11 - 13.11
Повторний конкурс
37 Головний спеціаліст відділу по роботі з громадськістю та ЗМІ (спеціаліст з моніторингу) Управління зовнішніх комунікацій
03.11 - 13.11
Визначено переможця
38 Керівник Управління зовнішніх комунікацій
03.11 - 13.11
Визначено переможця
39 Начальник відділу по роботі зі свідками та заявниками Управління по роботі з громадськістю
03.11 - 13.11
Повторний конкурс
40 Заступник Керівника Управління по роботі з громадськістю
03.11 - 13.11
Визначено переможця
41 Головний спеціаліст відділу по роботі з громадськістю та ЗМІ Управління зовнішніх комунікацій
03.11 - 13.11
Визначено переможця
42 Начальник відділу по роботі з публічними заходами та дискусіями (відкритий офіс) Управління зовнішніх комунікацій
03.11 - 13.11
Визначено переможця
43 Головний спеціаліст відділу по роботі з громадськістю та ЗМІ (райтер) Управління зовнішніх комунікацій
03.11 - 13.11
Визначено переможця
44 Головний спеціаліст відділу по роботі з громадськістю та ЗМІ (фотограф-оператор) Управління зовнішніх комунікацій
03.11 - 13.11
Повторний конкурс
45 Головний спеціаліст відділу по роботі з публічними заходами та дискусіями (відкритий офіс) (спеціаліст з дискусійних заходів) Управління зовнішніх комунікацій
03.11 - 13.11
Визначено переможця
46 Заступник начальника відділу по роботі зі свідками та заявниками Управління по роботі з громадськістю
03.11 - 13.11
Визначено переможця
47 Провідний спеціаліст відділу по роботі з громадськістю та ЗМІ (фотограф-оператор) Управління зовнішніх комунікацій
03.11 - 13.11
Повторний конкурс
48 Головний спеціаліст відділу по роботі з громадськістю та ЗМІ (редактор сайту та соціальних мереж) Управління зовнішніх комунікацій
03.11 - 13.11
Визначено переможця
49 Молодший оперативний працівник Першого відділу Управління спеціальних операцій
29.10 - 08.11
Визначено переможця
50 Оперативний працівник Третього відділу Управління спеціальних операцій
29.10 - 08.11
Повторний конкурс