Архів вакансій

Посада Термін подачі документів Кваліфікаційні вимоги Статус
конкурсу
Перебіг конкурсу Подати документи
1 Головний спеціаліст відділу по роботі з публічними заходами та дискусіями (відкритий офіс) (спеціаліст з дискусійних заходів) Управління зовнішніх комунікацій
03.11 - 13.11
Визначено переможця
2 Заступник начальника відділу по роботі зі свідками та заявниками Управління по роботі з громадськістю
03.11 - 13.11
Визначено переможця
3 Провідний спеціаліст відділу по роботі з громадськістю та ЗМІ (фотограф-оператор) Управління зовнішніх комунікацій
03.11 - 13.11
Повторний конкурс
4 Заступник керівника Управління спеціальних операцій
29.10 - 08.11
Визначено переможця
5 Начальник відділу Третього відділу Управління спеціальних операцій
29.10 - 08.11
Визначено переможця
6 Старший оперативний працівник Першого відділу Управління спеціальних операцій
29.10 - 08.11
Визначено переможця
7 Старший оперативний працівник Другого відділу Управління спеціальних операцій
29.10 - 08.11
Визначено переможця
8 Старший оперативний працівник відділу спеціальної професійної підготовки Управління спеціальних операцій
29.10 - 08.11
Визначено переможця
9 Старший оперативний працівник (з питань зв’язку) Управління спеціальних операцій
29.10 - 08.11
Визначено переможця
10 Заступник начальника відділу озброєння та тилового забезпечення Управління спеціальних операцій
29.10 - 08.11
Визначено переможця
11 Молодший оперативний працівник Першого відділу Управління спеціальних операцій
29.10 - 08.11
Визначено переможця
12 Оперативний працівник Третього відділу Управління спеціальних операцій
29.10 - 08.11
Повторний конкурс
13 Начальник відділу автотранспортного забезпечення Управління спеціальних операцій
29.10 - 08.11
Визначено переможця
14 Старший оперативний працівник Третього відділу Управління спеціальних операцій
29.10 - 08.11
Повторний конкурс
15 Оперативний працівник Першого відділу Управління спеціальних операцій
29.10 - 08.11
Визначено переможця
16 Молодший оперативний працівник Третього відділу Управління спеціальних операцій
29.10 - 08.11
Визначено переможця
17 Заступник начальника інформаційно-аналітичного відділу Управління спеціальних операцій
29.10 - 08.11
Визначено переможця
18 Начальник відділу медичного забезпечення Управління спеціальних операцій
29.10 - 08.11
Визначено переможця
19 Начальник відділу озброєння та тилового забезпечення Управління спеціальних операцій
29.10 - 08.11
Визначено переможця
20 Старший оперативний працівник відділу медичного забезпечення Управління спеціальних операцій
29.10 - 08.11
Повторний конкурс
21 Заступник начальника відділу автотранспортного забезпечення Управління спеціальних операцій
29.10 - 08.11
Повторний конкурс
22 Старший оперативний працівник озброєння та тилового забезпечення Управління спеціальних операцій
29.10 - 08.11
Визначено переможця
23 Старший оперативний працівник відділу автотранспортного забезпечення Управління спеціальних операцій
29.10 - 08.11
Повторний конкурс
24 Заступник начальника відділу Третього відділу Управління спеціальних операцій
29.10 - 08.11
Визначено переможця
25 Молодший оперативний працівник Другого відділу Управління спеціальних операцій
29.10 - 08.11
Визначено переможця
26 детектив відділу конфлікту інтересів та ІТ-безпеки Управління внутрішнього контролю ( забезпечення ІТ-безпеки)
21.10 - 30.10
Повторний конкурс
27 детектив відділу конфлікту інтересів та ІТ-безпеки Управління внутрішнього контролю (5 посад)
21.10 - 30.10
Визначено переможця
28 старший детектив Управління внутрішнього контролю (3 посади)
21.10 - 30.10
Визначено переможця
29 Головний спеціаліст відділу матеріально-технічного забезпечення Управління фінансового та матеріально-технічного забезпечення (з питань забезпечення утримання будівлі, споруд та території Національного антикорупційного бюро України)
21.10 - 30.10
Визначено переможця
30 Головний спеціаліст режимно-секретного відділу (2 посади)
21.10 - 30.10
Визначено переможця
31 Начальник відділу конфлікту інтересів та ІТ-безпеки Управління внутрішнього контролю
21.10 - 30.10
Визначено переможця
32 Керівник Другого підрозділу детективів
20.10 - 29.10
Визначено переможця
33 Головний спеціаліст Управління аналітики та обробки інформації (Старший аналітик з оцінки якості)
07.10 - 16.10
Визначено переможця
34 Головний спеціаліст Управління аналітики та обробки інформації (Старший аналітик із забезпечення якості)
07.10 - 16.10
Визначено переможця
35 Провідний спеціаліст Управління аналітики та обробки інформації
07.10 - 16.10
Визначено переможця
36 Старший детектив Відділу детективів по виявленню неправомірної вигоди та незаконного збагачення Управління аналітики та обробки інформації
07.10 - 16.10
Визначено переможця
37 Старший детектив Відділу детективів по виявленню кримінальних корупційних правопорушень у сфері державного управління Управління аналітики та обробки інформації (5 посад)
07.10 - 16.10
Визначено переможця
38 Старший Детектив (30 посад)
05.10 - 17.11
Визначено переможця
39 Детектив (100 посад)
05.10 - 17.11
Визначено переможця
40 головний спеціаліст відділу бухгалтерського обліку та економічного аналізу Управління бухгалтерського обліку та звітності Національного антикорупційного бюро України (ведення бухгалтерського обліку та економічного аналізу транспортних засобів)
02.10 - 11.10
Повторний конкурс
41 головний спеціаліст відділу бухгалтерського обліку та економічного аналізу Управління бухгалтерського обліку та звітності НАБУ (ведення бухгалтерського обліку та економічного аналізу вогнепальної зброї і спеціальних засобів) (2 посади)
02.10 - 11.10
Повторний конкурс
42 головний спеціаліст відділу нарахування і виплат заробітної плати та звітності Управління бухгалтерського обліку та звітності Національного антикорупційного бюро України (нарахування та виплата грошового забезпечення особам начальницького складу)
02.10 - 11.10
Визначено переможця
43 головний спеціаліст фінансового відділу Управління фінансового та матеріально-технічного (реалізації бюджетної політики Національного антикорупційного бюро України) (3 посади)
02.10 - 11.10
Визначено переможця
44 Головний спеціаліст відділу по роботі з громадськістю (колл-центр) Управління по роботі з громадськістю (4 посади)
02.10 - 11.10
Визначено переможця
45 головний спеціаліст відділу нарахування і виплат заробітної плати та звітності Управління бухгалтерського обліку та звітності Національного антикорупційного бюро України (ведення касових операцій)
02.10 - 11.10
Визначено переможця
46 головний спеціаліст відділу бухгалтерського обліку та економічного аналізу Управління бухгалтерського обліку та звітності НАБУ (ведення бухгалтерського обліку та економічного аналізу розрахунків з дебіторами та кредиторами)
02.10 - 11.10
Визначено переможця
47 Керівник Управління фінансового та матеріально-технічного забезпечення
02.10 - 11.10
Визначено переможця
48 провідний спеціаліст відділу нарахування і виплат заробітної плати та звітності Управління бухгалтерського обліку та звітності Національного антикорупційного бюро України (ведення обліку службових відряджень)
02.10 - 11.10
Повторний конкурс
49 Головний спеціаліст відділу по роботі зі свідками та заявниками Управління по роботі з громадськістю (5 посад)
02.10 - 11.10
Визначено переможця
50 головний спеціаліст відділу бухгалтерського обліку та економічного аналізу Управління бухгалтерського обліку та звітності Національного антикорупційного бюро України (облік руху бюджетних коштів та рахунків)
02.10 - 11.10
Визначено переможця