Архів вакансій

Посада Термін подачі документів Кваліфікаційні вимоги Статус
конкурсу
Перебіг конкурсу Подати документи
1 Головний спеціаліст відділу підтримки інформаційно-аналітичних систем та технологій Управління інформаційно-аналітичних систем та технологій (адміністратор мережі)
01.10 - 10.10
Повторний конкурс
2 Головний спеціаліст відділу проектування, розвитку та супроводження інформаційно-аналітичних систем Управління інформаційно-аналітичних систем та технологій (аналітик даних)
01.10 - 10.10
Повторний конкурс
3 Головний спеціаліст відділу підтримки користувачів Управління інформаційно-аналітичних систем та технологій
01.10 - 10.10
Визначено переможця
4 Начальник відділу детективів Підрозділу детективів (3 посади)
25.09 - 04.10
Визначено переможця
5 Оперативний працівник відділу технічного контролю Оперативно-технічного управління (обробка даних)
22.09 - 02.10
Визначено переможця
6 Старший оперативний працівник інженерно-технічного відділу Оперативно-технічного управління (системний адміністратор)
22.09 - 02.10
Визначено переможця
7 Оперативний працівник відділу візуального спостереження Оперативно-технічного управління
22.09 - 02.10
Визначено переможця
8 Оперативний працівник відділу оперативно-технічних заходів Оперативно-технічного управління
22.09 - 02.10
Визначено переможця
9 Старший оперативний працівник відділу технічного контролю Оперативно-технічного управління (обробка даних)
22.09 - 02.10
Визначено переможця
10 Оперативний працівник відділу установчих заходів Оперативно-технічного управління
22.09 - 02.10
Визначено переможця
11 Оперативний працівник аналітичного відділу Оперативно-технічного управління (з питань матеріально-технічного забезпечення)
22.09 - 02.10
Повторний конкурс
12 Оперативний працівник відділу спеціальних об’єктових заходів Оперативно-технічного управління
22.09 - 02.10
Визначено переможця
13 Старший оперативний працівник відділу спеціальних об’єктових заходів Оперативно-технічного управління
22.09 - 02.10
Визначено переможця
14 Старший оперативний працівник відділу оперативно-технічних заходів Оперативно-технічного управління
22.09 - 02.10
Визначено переможця
15 Старший оперативний працівник відділу візуального спостереження Оперативно-технічного управління
22.09 - 02.10
Визначено переможця
16 Старший оперативний працівник відділу мобільних операцій Оперативно-технічного управління
22.09 - 02.10
Визначено переможця
17 Старший оперативний працівник відділу установчих заходів Оперативно-технічного управління
22.09 - 02.10
Визначено переможця
18 Старший оперативний працівник аналітичного відділу Оперативно-технічного управління (юридичне забезпечення)
22.09 - 02.10
Визначено переможця
19 Оперативний працівник інженерно-технічного відділу Оперативно-технічного управління
22.09 - 02.10
Визначено переможця
20 Старший оперативний працівник аналітичного відділу Оперативно-технічного управління (з організаційних питань)
22.09 - 02.10
Визначено переможця
21 Оперативний працівник аналітичного відділу Оперативно-технічного управління (обробка даних)
22.09 - 02.10
Повторний конкурс
22 Оперативний працівник відділу мобільних операцій Оперативно-технічного управління
22.09 - 02.10
Визначено переможця
23 Старший оперативний працівник інженерно-технічного відділу Оперативно-технічного управління (інженер-технік)
22.09 - 02.10
Повторний конкурс
24 Заступник начальника відділу спеціальних об’єктових заходів Оперативно-технічного управління
16.09 - 26.09
Визначено переможця
25 Начальник відділу оперативно технічних заходів Оперативно-технічного управління
16.09 - 26.09
Повторний конкурс
26 Заступник начальника інженерно-технічного відділу Оперативно-технічного управління
16.09 - 26.09
Визначено переможця
27 Заступник начальника відділу оперативно технічних заходів Оперативно-технічного управління
16.09 - 26.09
Визначено переможця
28 Провідний спеціаліст Управління аналітики та обробки інформації (Молодший аналітик з оцінки якості)
15.09 - 25.09
Визначено переможця
29 Начальник Відділу детективів кримінальної лабораторії Управління аналітики та обробки інформації
15.09 - 25.09
Визначено переможця
30 Провідний спеціаліст Управління аналітики та обробки інформації (молодший аналітик із забезпечення якості)
15.09 - 25.09
Повторний конкурс
31 Старший детектив Відділу детективів кримінальної лабораторії Управління аналітики та обробки інформації (3 посади) 
15.09 - 25.09
Визначено переможця
32 Начальник відділу по роботі зі свідками та заявниками Управління по роботі з громадськістю
10.09 - 20.09
Повторний конкурс
33 Керівник Управління по роботі з громадськістю
10.09 - 20.09
Визначено переможця
34 Начальник відділу по роботі з громадськістю (колл-центр) Управління по роботі з громадськістю
10.09 - 20.09
Визначено переможця
35 Оперативний працівник Першого відділу Управління спеціальних операцій (5 посад)
09.09 - 18.09
Визначено переможця
36 Заступник начальника Другого відділу Управління спеціальних операцій
09.09 - 18.09
Визначено переможця
37 Молодший оперативний працівник Другого відділу Управління спеціальних операцій (5 посад)
09.09 - 18.09
Визначено переможця
38 Старший оперативний працівник Першого відділу Управління спеціальних операцій (5 посад)
09.09 - 18.09
Визначено переможця
39 Оперативний працівник Другого відділу Управління спеціальних операцій (5 посад)
09.09 - 18.09
Визначено переможця
40 Оперативний працівник інформаційно-аналітичного відділу Управління спеціальних операцій (з питань забезпечення зв‘язку)
09.09 - 18.09
Визначено переможця
41 Старший оперативний працівник Другого відділу Управління спеціальних операцій (5 посад)
09.09 - 18.09
Визначено переможця
42 Оперативний працівник інформаційно-аналітичного відділу Управління спеціальних операцій (з організаційних питань)
09.09 - 18.09
Визначено переможця
43 Молодший оперативний працівник Першого відділу Управління спеціальних операцій (5 посад)
09.09 - 18.09
Визначено переможця
44 Старший оперативний працівник інформаційно-аналітичного відділу Управління спеціальних операцій (з організаційних питань)
09.09 - 18.09
Визначено переможця
45 Заступник начальника Першого відділу Управління спеціальних операцій
09.09 - 18.09
Визначено переможця
46 Молодший оперативний працівник Другого відділу Управління спеціальних операцій (10 посад)
09.09 - 18.09
Визначено переможця
47 Молодший оперативний працівник Першого відділу Управління спеціальних операцій (10 посад)
09.09 - 18.09
Визначено переможця
48 Начальник відділу спеціальної професійної підготовки Управління спеціальних операцій
09.09 - 18.09
Визначено переможця
49 Старший оперативний працівник інформаційно-аналітичного відділу Управління спеціальних операцій (з питань матеріально-технічного забезпечення)
09.09 - 18.09
Визначено переможця
50 Старший оперативний працівник відділу спеціальної професійної підготовки Управління спеціальних операцій (5 посад)
09.09 - 18.09
Визначено переможця