Архів вакансій

Посада Термін подачі документів Кваліфікаційні вимоги Статус
конкурсу
Перебіг конкурсу
1 Заступник начальника відділу спеціальних об’єктових заходів Оперативно-технічного управління
16.09 - 26.09
Визначено переможця
2 Начальник відділу оперативно технічних заходів Оперативно-технічного управління
16.09 - 26.09
Повторний конкурс
3 Заступник начальника інженерно-технічного відділу Оперативно-технічного управління
16.09 - 26.09
Визначено переможця
4 Провідний спеціаліст Управління аналітики та обробки інформації (молодший аналітик із забезпечення якості)
15.09 - 25.09
Повторний конкурс
5 Старший детектив Відділу детективів кримінальної лабораторії Управління аналітики та обробки інформації (3 посади) 
15.09 - 25.09
Визначено переможця
6 Провідний спеціаліст Управління аналітики та обробки інформації (Молодший аналітик з оцінки якості)
15.09 - 25.09
Визначено переможця
7 Начальник Відділу детективів кримінальної лабораторії Управління аналітики та обробки інформації
15.09 - 25.09
Визначено переможця
8 Керівник Управління по роботі з громадськістю
10.09 - 20.09
Визначено переможця
9 Начальник відділу по роботі з громадськістю (колл-центр) Управління по роботі з громадськістю
10.09 - 20.09
Визначено переможця
10 Начальник відділу по роботі зі свідками та заявниками Управління по роботі з громадськістю
10.09 - 20.09
Повторний конкурс
11 Оперативний працівник інформаційно-аналітичного відділу Управління спеціальних операцій (з організаційних питань)
09.09 - 18.09
Визначено переможця
12 Молодший оперативний працівник Першого відділу Управління спеціальних операцій (5 посад)
09.09 - 18.09
Визначено переможця
13 Старший оперативний працівник інформаційно-аналітичного відділу Управління спеціальних операцій (з організаційних питань)
09.09 - 18.09
Визначено переможця
14 Заступник начальника Першого відділу Управління спеціальних операцій
09.09 - 18.09
Визначено переможця
15 Молодший оперативний працівник Другого відділу Управління спеціальних операцій (10 посад)
09.09 - 18.09
Визначено переможця
16 Молодший оперативний працівник Першого відділу Управління спеціальних операцій (10 посад)
09.09 - 18.09
Визначено переможця
17 Начальник відділу спеціальної професійної підготовки Управління спеціальних операцій
09.09 - 18.09
Визначено переможця
18 Старший оперативний працівник інформаційно-аналітичного відділу Управління спеціальних операцій (з питань матеріально-технічного забезпечення)
09.09 - 18.09
Визначено переможця
19 Старший оперативний працівник відділу спеціальної професійної підготовки Управління спеціальних операцій (5 посад)
09.09 - 18.09
Визначено переможця
20 Оперативний працівник інформаційно-аналітичного відділу Управління спеціальних операцій (юрист)
09.09 - 18.09
Визначено переможця
21 Оперативний працівник Першого відділу Управління спеціальних операцій (5 посад)
09.09 - 18.09
Визначено переможця
22 Заступник начальника Другого відділу Управління спеціальних операцій
09.09 - 18.09
Визначено переможця
23 Молодший оперативний працівник Другого відділу Управління спеціальних операцій (5 посад)
09.09 - 18.09
Визначено переможця
24 Старший оперативний працівник Першого відділу Управління спеціальних операцій (5 посад)
09.09 - 18.09
Визначено переможця
25 Оперативний працівник Другого відділу Управління спеціальних операцій (5 посад)
09.09 - 18.09
Визначено переможця
26 Оперативний працівник інформаційно-аналітичного відділу Управління спеціальних операцій (з питань забезпечення зв‘язку)
09.09 - 18.09
Визначено переможця
27 Старший оперативний працівник Другого відділу Управління спеціальних операцій (5 посад)
09.09 - 18.09
Визначено переможця
28 Головний спеціаліст відділу матеріально-технічного забезпечення Управління фінансового та матеріально-технічного забезпечення (з питань цивільного захисту, в тому числі пожежної та техногенної безпеки, охорони праці Національного антикорупційного бюро)
01.09 - 10.09
Визначено переможця
29 Провідний спеціаліст відділу документообігу (1 посада)
01.09 - 10.09
Визначено переможця
30 Головний спеціаліст режимно-секретного відділу (3 посади)
01.09 - 10.09
Визначено переможця
31 Головний спеціаліст відділу матеріально-технічного забезпечення Управління фінансового та матеріально-технічного забезпечення (з питань забезпечення транспортного обслуговування діяльності Національного антикорупційного бюро України)
01.09 - 10.09
Визначено переможця
32 Головний спеціаліст відділу матеріально-технічного забезпечення Управління фінансового та матеріально-технічного забезпечення (з питань забезпечення надійного та безпечного функціонування систем електропостачання Національного антикорупційного бюро)
01.09 - 10.09
Визначено переможця
33 Головний спеціаліст відділу документообігу (6 посад)
01.09 - 10.09
Визначено переможця
34 Головний спеціаліст відділу матеріально-технічного забезпечення Управління фінансового та матеріально-технічного забезпечення (з питань забезпечення надійного та безпечного функціонування систем теплопостачання, водопостачання та водовідведення НАБУ)
01.09 - 10.09
Визначено переможця
35 Головний спеціаліст відділу матеріально-технічного забезпечення Управління фінансового та матеріально-технічного забезпечення (з питань забезпечення утримання будівлі, споруд та території Національного антикорупційного бюро України)
01.09 - 10.09
Повторний конкурс
36 Провідний спеціаліст відділу матеріально-технічного забезпечення Управління фінансового та матеріально-технічного забезпечення (з питань матеріально-технічного забезпечення Національного антикорупційного бюро України)
01.09 - 10.09
Визначено переможця
37 Головний спеціаліст відділу забезпечення роботи Директора бюро (патронатної служби) (6 посад)
01.09 - 10.09
Визначено переможця
38 Головний спеціаліст відділу по роботі з персоналом (5 посад)
01.09 - 10.09
Визначено переможця
39 Заступник керівника Управління внутрішнього контролю – начальник відділу внутрішніх розслідувань
25.08 - 03.09
Визначено переможця
40 Начальник міжнародно-правового відділу Юридичного управління
25.08 - 03.09
Визначено переможця
41 Керівник Юридичного управління
25.08 - 03.09
Визначено переможця
42 Старший детектив Управління внутрішнього контролю (4 посади)
25.08 - 03.09
Визначено переможця
43 провідний спеціаліст-юрисконсульт відділу по роботі з особливими активами Юридичного управління
25.08 - 03.09
Визначено переможця
44 Начальник відділу по роботі з особливими активами Юридичного управління
25.08 - 03.09
Визначено переможця
45 головний спеціаліст-юрисконсульт відділу по роботі з особливими активами Юридичного управління (5 посад)
25.08 - 03.09
Визначено переможця
46 Головний спеціаліст-юрисконсульт міжнародно-правового відділу Юридичного управління (4 посади)
25.08 - 03.09
Визначено переможця
47 Заступник начальника Управління зовнішніх комунікацій – прес-секретар
13.08 - 22.08
Визначено переможця
48 Головний спеціаліст відділу підтримки користувачів Національного антикорупційного бюро України (Технічна підтримка користувачів)
07.08 - 16.08
Визначено переможця
49 Головний спеціаліст відділу підтримки інформаційно-аналітичних систем та технологій (Адміністратор серверного обладнання, супровід серверів віртуалізації)
07.08 - 16.08
Визначено переможця
50 Начальник відділу проектування, розвитку та супроводження інформаційно-аналітичних систем
07.08 - 16.08
Визначено переможця