10 травня стартує конкурс з обрання нового складу Ради громадського контролю при НАБУ

З 10 по 19 травня 2017 року представники громадських об’єднань (ГО), статутна діяльність яких пов’язана із запобіганням та протидією корупції, зможуть взяти участь у конкурсі з формування нового складу Ради громадського контролю при Національному антикорупційному бюро України. Відповідне розпорядження Директор НАБУ підписав 24 квітня.

Особи, чиї кандидатури подаватимуться для участі в конкурсі, мають відповідати вимогам, зазначеним у пункті 3 Положення про порядок формування Ради громадського контролю.

Прийом документів триватиме упродовж 9 календарних днів. Рейтингове Інтернет-голосування відбудеться 31 травня 2017 року з 9:00 до 21:00.

Заздалегідь інформуємо про перелік документів, які необхідно надати для участі в конкурсі, а саме:

1) рішення керівного органу ГО про висування кандидатур для участі в конкурсі;

2) копію статуту ГО;

3) копію свідоцтва про реєстрацію ГО;

4) заяву кандидата про участь в конкурсі з повідомленням про відсутність визначених Законом «Про Національне антикорупційне бюро України» обмежень щодо входження до складу РГК;

5) копію документа, що посвідчує особу кандидата;

6) автобіографію кандидата;

7) декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за рік, що передує року, в якому було оприлюднено оголошення про конкурс, заповнену кандидатом власноруч;

8) мотиваційний лист кандидата, в якому викладаються мотиви бути обраним до складу РГК;

9) відомості про контактний номер телефону та адресу електронної пошти кандидата;

10) письмову згоду на обробку персональних даних, а також на оприлюднення копій документів, зазначених у підпунктах 4, 6, 7, 8.

Звертаємо увагу, що кандидат має власноруч заповнити декларацію за формою на сайті Національного агентства з питань запобігання корупції – https://portal.nazk.gov.ua/login й долучити її роздруківку до решти документів, які надаватиме до Бюро.