2016 рік для НАБУ – час напруженої і результативної роботи – А. Ситник

Шановні співвітчизники!

 

Вісім місяців тому в Україні розпочався процес створення нового правоохоронного органу – Національного антикорупційного бюро. За цей невеликий проміжок часу ми змогли стати на ноги, взятися за розслідування перших справ та здійснити перші затримання.

 

НАБУ першим серед українських правоохоронних органів розпочав підбір фахівців шляхом проведення відкритих конкурсів. У співпраці з Радою громадського контролю нам вдалося залучити до Бюро справжніх професіоналів, патріотів, які, упевнений, докладатимуть максимум зусиль для очищення нашої країни від корупції. 

 

З першого дня роботи Бюро ми постійно відчуваємо підтримку громадянського суспільства, а також міжнародних партнерів. За їхнього сприяння було прийнято Закон України «Про Національне антикорупційне бюро». Завдяки їхній принциповій позиції ми домоглися виділення компромісної суми на фінансування потреб Бюро у Державному бюджеті на наступний рік. В рамках проектів міжнародної технічної допомоги наші детективи та аналітики переймають передовий світовий досвід у сфері боротьби з корупцією.  

 

Українське суспільство та міжнародна спільнота надали НАБУ вагомий кредит довіри. А тому у 2016-му році на нас чекає напружена і результативна робота. Переконаний, що притягнення корупціонерів до відповідальності стане найкращим сигналом, що Бюро запрацювало на повну потужність. Відтак ми маємо якнайшвидше завершити формування штату детективів, зміцнити матеріально-технічну базу, дати старт роботі територіальних управлінь Бюро в Одесі та Львові, а згодом – і в Дніпропетровську. 

 

Я вірю, що у цій боротьбі ми знайдемо союзників серед усіх верств суспільства, адже подолання корупції є ключовою передумовою для відновлення економічного потенціалу, залучення інвестицій і успішного розвитку України!

 

Щиро вітаю усіх з Новим Роком та Різдвом Христовим!

 

З повагою,

Директор Національного антикорупційного бюро України

Артем Ситник