4 серпня відбудеться голосування з обрання двох членів складу РГК при НАБУ

4 серпня 2020 року з 9:00 до 21:00 відбудеться голосування за двох членів Ради громадського контролю (РГК) при Національному антикорупційному бюро України замість тих, повноваження яких достроково припинені. У ньому візьмуть участь троє кандидатів від двох громадських організацій. Перелік кандидатів до складу РГК, а також докладна інформація про них розміщені на офіційному сайті НАБУ. Новообрані кандидати до РГК працюватимуть у Раді до завершення повноважень її чинного складу.

Нагадаємо, 27 липня вже стартувало відкрите Інтернет-голосування, але воно було призупинено у зв’язку з тим, що відбулись технічні збої на стороні хостинг-провайдера, на серверах якого розгорнута система голосування. Оскільки в певний проміжок часу впродовж дня сторінка Інтернет-голосування, як і вебсайт Національного бюро були недоступні, було прийнято рішення про перенесення виборів.

Голосувати за кандидатів можуть усі громадяни, які проживають на території України. Захист процесу голосування від зовнішнього втручання забезпечуватиме Державна служба спеціального зв’язку та захисту інформації України. Моніторинг процесу голосування забезпечуватиме ГО «Електронна демократія».

Деталі організації та проведення голосування визначені Указом Президента України №272/2015 «Питання Ради громадського контролю при Національному антикорупційному бюро України».

Нагадуємо, 29 травня 2020 року відбулося Інтернет-голосування за новий склад VI cкликання Ради громадського контролю при Національному антикорупційному бюро України.

Результати рейтингового Інтернет-голосування будуть розміщені на офіційному вебсайті Національного бюро 11 серпня 2020 року.