4 серпня відбудеться відкрите Інтернет-голосування за п’ятьох нових членів Ради громадського контролю при НАБУ (ОНОВЛЕНО)

У четвер, 4 серпня, з 9 до 21 години, на офіційному сайті Національного антикорупційного бюро України відбудеться відкрите рейтингове Інтернет-голосування за п’ятьох нових членів Ради громадського контролю при НАБУ.

П’ять членів РГК будуть обрані замість тих, чиї повноваження достроково припинені, і працюватимуть у Раді громадського контролю до завершення повноважень її чинного складу, а саме – до червня 2017 року.

Раніше повідомлялося, що участь в конкурсі візьмуть 24 кандидати. Звертаємо увагу, що за результатами розгляду скарг до участі у конкурсі допущено ще сім осіб. Таким чином,  у конкурсі бере участь 31 кандидат від 25-ти громадських організацій. Ознайомитися з повним переліком кандидатів та інформацією про них можна на сайті НАБУ у розділі «Рада громадського контролю». Голосувати за кандидатів до РГК можуть громадяни, які проживають на території України за посиланням https://nabu.gov.ua/voting/. Сторінка для голосування запрацює з 9:00 4 серпня і також міститиме повну інформацію про кандидатів.  Проголосувати можна буде лише один раз не більше ніж за 5 кандидатів.

Для безпеки голосування його учасникам необхідно буде пройти триступеневу верифікацію (код перевірки, підтвердження за електронною поштою та номером мобільного телефону). Крім того, щоб унеможливити «накрутку» голосів, користувачі зможуть дізнатися кількість голосів за кожного з кандидатів лише після завершення голосування. Разом із тим, кожен громадянин зможе перевірити, чи зберігся його голос.

Результати голосування із зазначенням обраних членів Ради громадського контролю будуть розміщені на офіційному веб-сайті НАБУ 11 серпня 2016 року.

Нагадуємо, Рада громадського контролю при НАБУ відповідно до Закону України «Про Національне антикорупційне бюро України» забезпечує прозорість та суспільний контроль за діяльністю Бюро. Члени РГК обираються раз на рік і входять до складу конкурсних та дисциплінарної комісій НАБУ. Деталі організації та проведення голосування визначені Указом Президента України №272/2015 «Питання Ради громадського контролю при Національному антикорупційному бюро України».