А.Ситник: НАБУ «не гратиме» в політику

По певним підприємствам і схемам, які були озвучені головою Одеської обласної державної адміністрації Міхеілом Саакашвілі  6 грудня на Антикорупційному форумі в Одесі,  внесено дані до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Про це повідомив Директор Національного антикорупційного бюро України Артем Ситник сьогодні під час прес-конференції.

При цьому він додав, що М.Саакашвілі звернувся до Антикорупційного Бюро з однією заявою – перевірити його на причетність до скоєння злочинів, у яких його звинувачують окремі народні депутати.

Також Артем Ситник наголосив, що зараз сам факт внесення даних до Єдиного реєстру досудових розслідувань сприймається суспільством як обвинувальний вирок і використовується політиками для дискредитації своїх опонентів.

«Постійно звучать гучні заяви та йдуть взаємні звинувачення. Позиція Бюро в цьому напрямку така – ми не будемо «грати в політику». Ми будемо реагувати на заяви. Якщо буде зібрано достатньо доказів про причетність підслідних НАБУ до злочинів, їм оголошуватимуть підозру. Але навіть це не є обвинувальним вироком. Тому я закликаю не зловживати правом  звернення до правоохоронних органів та коментарями з цього приводу», –  підкреслив Директор Антикорупційного Бюро.