А.Ситник: Від розслідувань НАБУ залежить успіх судової реформи

Корупція в судах та бюджетній сфері стануть пріоритетами в розслідуваннях Національного антикорупційного бюро України. Про це розповів Директор Бюро Артем Ситник під час зустрічі з представниками іноземних ЗМІ та міжнародних організацій.

«Зараз розпочинається судова реформа,  успіх якої залежить від того, як ми будемо виявляти та розслідувати корупцію в цій гілці влади. Також ми не маємо права допустити розкрадання бюджетних коштів. Під увагу аналітиків та детективів Бюро попадуть без виключення всі міністерства», – наголосив Артем Ситник.

Він пояснив, що детективи Антикорупційного бюро вже у жовтні були готові розпочати розслідування, проте вимушені чекати на формування антикорупційної прокуратури. «Це єдиний фактор, через який зараз не проводяться розслідування, і єдиний, який жодним чином не залежить від Бюро. На жаль, процес обрання антикорупційного прокурора затягнувся на дві місяці», – зауважив Артем Ситник.

Директор Бюро підкреслив, що антикорупційна прокуратура має гарантії незалежності. «Дуже важливо, щоб прозорий і чесний конкурс на посади до антикорупційної прокуратури не був поставлений під сумніви ані представниками громадськості, ані міжнародними партнерами», – наголосив Директор НАБУ.

«Україна йде по тому шляху, який вона намітила після Революції Гідності», – підсумував Артем Ситник.

Повідомимо, 12 листопада Директор Національного антикорупційного бюро України зустрівся з членами високоповажної делегації з ЄС та США, під час якої висвітлив роботу Бюро.