Без створення Спеціалізованого суду неможливо завершити антикорупційну реформу в Україні – директор ЛТУ

Лише Спеціалізований антикорупційний суд зможе поставити крапку у антикорупційній і судовій реформах в Україні. У цьому переконаний директор Львівського територіального управління Національного антикорупційного бюро України.

Під час зустрічі з громадськістю у Трускавці 13 жовтня він зазначив: «Для мене, як громадянина України, у країні, де ростуть мої діти та живуть мої близькі, не менш важливо дочекатися того дня, коли корупцію буде знищено. Лише Антикорупційний суд зможе поставити крапку у розслідуваннях Бюро та завершити процес реформ в Україні» - зазначив Тарас Лопушанський.

За словами директора ЛТУ, наразі одним із пріоритетів у діяльності детективів НАБУ є викриття та ліквідація корупційних схем на державних підприємствах.

«Завдання Бюро полягає не тільки у тому, щоб викривати корупційні схеми, а й докласти зусиль для унеможливлення її повторення в майбутньому», - додав він.

Тарас Лопушанський розповів громадськості Трускавця про основні досягнення у діяльності НАБУ та закликав долучатися до боротьби з корупцією у державі.