Бути байдужим до боротьби з корупцією означає підтримувати її – Тарас Лопушанський

Сьогодні кожен свідомий громадянин має власним прикладом і своїми діями робити внесок у боротьбу з корупцією. Залишатися осторонь цього процесу – майже те саме, що проявляти толерантність до корупції. На цьому наголосив директор Львівського територіального управління Національного антикорупційного бюро України Тарас Лопушанський.

Під час зустрічі зі студентами Інституту сталого розвитку ім. В. Чорновола НУ «Львівська політехніка» 7 листопада він зазначив: «Національне антикорупційне бюро – новий правоохоронний орган в Україні, але за досить короткий термін нам вдалося довести свою ефективність та здобути довіру громадськості. Іноземний досвід переконливо свідчить: для подолання проблем національного масштабу, зокрема корупції, нам необхідні розуміння і підтримка громадян».

За словами Тараса Лопушанського, НАБУ покладає великі надії на молодь як найбільш активну частину суспільства.

«Ви – нова генерація, люди нових цінностей і пріоритетів. Зараз ми разом творимо наше спільне завтра», – акцентував директор Львівського теруправління Бюро.

Під час зустрічі студенти дізналися про особливості конкурсного відбору на вакантні посади до Бюро, структуру і повноваження НАБУ, завдання його теруправлінь.