Детективи готові внести відомості про провадження до ЄРДР – А.Ситник

За результатами аналітичної роботи детективи Національного антикорупційного бюро готові внести до Єдиного реєстру досудових розслідувань більше десятка відомостей про провадження та почати розслідування. Про це в прямому ефірі на 112 каналі заявив Директор НАБУ Артем Ситник.

Він зазначив, що перепон для розслідувань вже немає, і вони розпочнуться у грудні. «Єдина перепона, яка була, – це відсутність антикорупційного прокурора», – нагадав Директор НАБУ та підкреслив, що для громадянського суспільства було важливим, щоб він був призначений на посаду за результатами відкритого та прозорого конкурсу.

«Тепер потрібно вручити прокурору посвідчення, дати йому печатку, можливість погоджувати документи та доступ до реєстру досудових розслідувань. Сподіваюся, ці питання будуть сьогодні-завтра закриті, і ми почнемо вносити дані до реєстру досудових розслідувань та проводити їх повноцінно, як це передбачено кримінально-процесуальним кодексом», – сказав Директор Бюро.

Артем Ситник повідомив, що  зараз продовжується конкурс на перші 11 адміністративних посад спеціалізованої антикорупційної прокуратури. «Найближчим часом ми отримаємо 11 переможців – це буде перший штат антикорупційної прокуратури, який буде здійснювати нагляд за слідством», – сказав Директор НАБУ, додавши, що всього у структурі антикорупційної прокуратури передбачено 52 посади.

Він переконаний, що суспільство швидко побачить результати розслідувань, та наголосив, що пріоритет НАБУ – повернення коштів державі.