Детективи НАБУ: конкурс на 34 вакансії розпочато

7 травня 2018 року розпочався прийом документів для участі у конкурсі на посади детективів Національного антикорупційного бюро України. Відповідне розпорядження Директора з оголошенням четвертої хвилі конкурсу та його умовами розміщене на сайті Бюро.

Зокрема, вакантними є 4 посади детективів, 29 посад старших детективів та посада керівника підрозділу детективів. Кандидатами на зазначені посади можуть бути фахівці у галузі права із досвідом роботи за спеціальністю не менше 2 років, які володіють іноземною мовою, мають аналітичні здібності, вміють працювати в умовах мультизадачності та з великими масивами інформації.

На учасників конкурсу, як і раніше, чекає п’ятиетапний відбір: тестування на знання законодавства, тестування загальних здібностей (General Skills), психологічне тестування (MMPI), співбесіда з конкурсною комісією та поліграф.

Прийом документів для участі у конкурсі триватиме впродовж 15 календарних днів — до 21 травня включно.

Документи подаються у друкованому вигляді на адресу Національного бюро (03035, м. Київ, вул. Василя Сурикова, 3, Національне антикорупційне бюро України, з позначенням на конверті «НАБУ» та посади, яку бажає зайняти особа, із зазначеного переліку).

Нагадуємо, що перших 70 детективів із 2700 кандидатів було обрано 24 серпня 2015 року. У березні 2016 року в результаті другої хвилі конкурсу обрали ще 65 детективів із-поміж 1956 осіб. У червні 2017 року завершилася третя хвиля відбору, під час якої конкурсна комісія обрала 55 осіб із 2494 кандидатів. Наразі в НАБУ працюють 212 детективів.