Детективи НАБУ та громадські детективи не дають корупції шансу – директор ОдТУ

Ми вдячні, що в особі журналістів-розслідувачів маємо надійних партнерів, які в умовах підвищеного ризику отримують і поширюють інформацію про конкретні факти топ-корупції. Саме наші спільні зусилля дозволяють досягати результатів у боротьбі з корупцією. На цьому наголосив директор Одеського територіального управління Національного антикорупційного бюро України Володимир Деулін 27 квітня в Одесі під час зустрічі з місцевими журналістами та блогерами, які висвітлюють суспільно-політичні питання в мережі Інтернет.

«Робота детективів Національного бюро від самого початку здійснюється пліч-о-пліч із розслідуваннями людей, яких заслужено називають «громадськими детективами». Матеріали журналістських розслідувань часто лягають в основу кримінальних проваджень НАБУ, а повідомлення та заяви про злочини, які ми отримуємо від ЗМІ, вже ставали підставою для початку досудових розслідувань», — зазначив Володимир Деулін.

Працівники Одеського ТУ разом із журналістами обговорили ефективні інструменти викриття корупції на Одещині та домовилися про запровадження чіткого механізму подальшої співпраці. Також Володимир Деулін поінформував працівників ЗМІ про ключові досягнення та виклики у роботі Національного бюро за три роки діяльності.