Детективи НАБУ викрили на отриманні хабара 4-го суддю

У четвер, 28 січня, детективами Національного антикорупційного бюро України спільно з працівниками Служби безпеки України викрито суддю Жидачівського районного суду Львівської області під час отримання неправомірної вигоди (хабара) у розмірі понад 37 000 грн. Це вже четвертий суддя, якого було викрито на отриманні неправомірної вигоди детективами Бюро за останні 2 місяці.

Суддя протягом 27-28 січня шляхом вимагання отримав через посередника (адвоката) вказані кошти за пом’якшення вироку. У ході проведення слідчих дій посередника затримано на підставі ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України.

«За останній місяць команди детективів та оперативного підрозділу гарно спрацювалися під час проведення спецоперацій, - стверджує Артем Ситник, голова Національного антикорупційного бюро України. - Це лише початок роботи Бюро і спрацьованість команди та налагодження взаємодії різних підрозділів під час проведення затримань є одним з ключів до успіху».

Слідчі дії тривають.

Нагадаємо, що з моменту початку розслідувань (4 грудня 2015 року) це четвертий суддя, якого було викрито на отриманні неправомірної вигоди детективами Бюро. НАБУ продовжує роботу, спрямовану на очищення судової системи від корупціонерів.

Просимо громадян та ЗМІ повідомляти про випадки корупції та хабарництва у судовій гілці влади.

Застереження. Відповідно до частини першої статті 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.