Для НАБУ у бюджеті-2016 закладено 482 млн.грн. – А.Ситник

Завдяки співпраці Національного антикорупційного бюро України з МВФ та Міністерством фінансів бюджеті на 2016 рік для Бюро було виділено 482 млн. грн. Про це заявив директор Бюро Артем Ситник.

Під час брифінгу він розповів, що на сьогоднішній день закуплено необхідну амуніцію, отримано зброю, створені перші групи спецназу, на 60% сформовано оперативно-технічне управління, готове до виконання завдань щодо зняття інформації з каналів зв’язку та візуального спостереження.

«Прогрес, який досягнуто нами сьогодні, дає можливість проводити повний комплекс всіх оперативних і слідчих дій, які вимагаються в ході проведення розслідування», - зазначив А.Ситник.

Директор НАБУ також звернув увагу на те, що у новому проекті бюджету визначено, що стаття 23 закону про Національне антикорупційне бюро України – про оплату праці працівників Бюро – застосовується у порядку та розмірах, встановлених Кабінетом Міністрів України.

«Це означає, що Кабінет міністрів залежно від реальної ситуації зможе приймати рішення щодо оплати праці детективів, - наголосив А.Ситник. - Такий підхід нівелює принцип, закладений при формуванні, – ті, хто розслідує справи, в яких фігурують мільйони, не мають думати, як забезпечити родину, щоб не піддаватись на корупційні ризики. Я вже мав розмову з цього приводу і сподіваюся, що це питання також буде вирішено», - підкреслив він.