Директор ХТУ: Громадськість — надійний партнер НАБУ у боротьбі з корупцією

Співпраця з громадянами та громадськими організаціями позитивно впливає на спільний результат у боротьбі з корупцією в Україні. У цьому переконаний Директор Харківського територіального управління Національного антикорупційного бюро України Юрій Кравченко.

Під час Антикорупційного форуму в Харкові він зазначив, що завдяки інформаційно-просвітницькій діяльності НАБУ, громадяни стали більш обізнаними щодо підслідності інституції, а, відтак, почали надходити більш якісні звернення з конкретними фактами про корупційні злочини.

«Співпраця правоохоронних органів з громадськістю надзвичайно важлива. Наприклад, представники Харківського антикорупційного центру викривають корупцію у регіоні та діляться інформацією з детективами. Це позитивно впливає на спільний результат у боротьбі з корупцією», — зазначив Юрій Кравченко.

Крім того, Директор ХТУ розповів про основні досягнення Національного бюро за час діяльності, нагадавши, що наразі у судах знаходяться 159 справ, розслідуваних НАБУ та Спеціалізованою антикорупційною прокуратурою.