Директор ЛТУ: Повідомлення про корупцію – внесок громадянина у боротьбу з нею

Сьогодні надзвичайно важливо консолідувати зусилля, адже тільки за умови взаємодії громадськості та правоохоронних органів вдасться знизити рівень корупції. На цьому наголосив директор Львівського територіального управління Національного Бюро Тарас Лопушанський під час зустрічей із громадськістю Сколівського району Львівської області та Галицького району Івано-Франківської області, які відбулися 3 та 6 березня.

«Толерантність до корупції — це прояв байдужості і неповаги до людей, які відстоювали свою громадянську позицію під час Революції Гідності, а також тих, які мужньо охороняють територіальну цілісність держави», — підкреслив Тарас Лопушанський.

За його словами, свій внесок у боротьбу з корупцією може зробити кожен громадянин. Для цього, маючи факти про можливі корупційні правопорушення, потрібно повідомляти про них правоохоронним органам відповідно до компетенції.

«Кожне звернення громадян, що надходить до Національного антикорупційного бюро України, належно розглядається та отримує відповідне правове реагування», — запевнив Тарас Лопушанський.

Директор теруправління розповів, які кримінальні корупційні правопорушення віднесені законом до підслідності Національного бюро, та пояснив алгоритм дій у разі виявлення таких злочинів.

Наприкінці зустрічей Тарас Лопушанський відповів на запитання стосовно особливостей роботи НАБУ та його актуальних розслідувань, а також прийняв звернення громадян.