Директор ЛТУ закликав консолідувати зусилля у боротьбі з корупцією

Боротьба з корупцією – тривалий процес, який потребує системної роботи на усіх рівнях. Все більшої актуальності набуває необхідність консолідації зусиль правоохоронних структур та громадськості, посилення превентивної та роз’яснювальної роботи серед молоді. На цьому наголосив директор Львівського територіального управління Національного антикорупційного бюро України Тарас Лопушанський під час зустрічей з громадськістю Здолбунівського і Дубенського районів Рівненської області 9 жовтня 2018 року.

«Констатуємо факт, що немає таких країн, у яких би стовідсотково подолали корупцію. Водночас у цивілізованих державах рівень корупції є таким, що не становить загрози для національної безпеки. На жаль, попри позитивні зрушення в Україні, зокрема завдяки діяльності Національного бюро, ми все ще далекі від прийнятного рівня корупції. Я закликаю усіх небайдужих громадян повідомляти про факти, що свідчать про вчинення корупційного правопорушення, і, тим самим, долучатися до боротьби з корупцією», - зазначив Тарас Лопушанський.

Також директор ЛТУ звернув увагу присутніх на можливість особистого внеску у боротьбу з корупцією шляхом підтримки законодавчих ініціатив, спрямованих на покращення ефективності антикорупційної реформи та роботи Бюро, зокрема, щодо надання НАБУ права на самостійне зняття інформації з каналів зв’язку.