Директор Львівського теруправління НАБУ: «Важливо, щоб молодь не мовчала про корупцію»

Кожен громадянин, а тим більше державний службовець, повинен усвідомлювати наслідки корупції для держави і докладати зусиль для боротьби з нею. На цьому наголосив директор Львівського територіального управління Національного антикорупційного бюро України Тарас Лопушанський 20 березня під час лекції у Львівському регіональному інституті Національної академії державного управління при Президентові України.

«Формування нетерпимості до корупції серед молодого покоління — запорука успіху та процвітання України. Якщо вам стали відомі факти, що можуть свідчити про вчинення корупційного правопорушення, невідкладно повідомляйте правоохоронні органи у межах визначеної підслідності», – закликав молодь директор теруправління.

Він нагадав, що завданням НАБУ є протидія кримінальним корупційним правопорушенням, які вчинені вищими посадовими особами та становлять загрозу національній безпеці. Разом із цим, Бюро має на меті не тільки знешкодити корупцію, а й запобігти її виникненню.

Тарас Лопушанський відповів на запитання студентів, які переважно стосувалися особливостей роботи детективів Національного бюро, перебігу резонансних розслідувань, процедури конкурсного відбору на посади.

Довідково

Львівський регіональний інститут державного управління – єдиний навчальний заклад у західному регіоні держави, основна діяльність якого спрямована на підготовку високопрофесійних керівників державних установ і компетентних державних службовців.