Директор НАБУ закликав Парламент якнайшвидше ухвалити закон про Антикорупційний суд

Дискусії, що зараз точаться навколо діяльності Національного антикорупційного бюро України, підтверджують, що парламент та команда НАБУ створили дійсно незалежний, аполітичний орган, який працює ефективно. За результатами розслідувань детективів Бюро до судів скеровано понад 100 справ про топ-корупцію. Водночас судів, які були б готові ці справи розглядати, в Україні майже немає. На цьому наголосив Директор Національного бюро Артем Ситник під час виступу на пленарному засіданні Верховної Ради України 4 квітня.

«Дякую парламенту за ухвалення Закону про Національне антикорупційне бюро України. А також за те, що у подальшому були внесені зміни до Закону «Про прокуратуру», тому що створення Спеціалізованої антикорупційної прокуратури фактично врятувало Національне бюро від нагляду Генеральної прокуратури України», — зазначив Директор Бюро.

При цьому Артем Ситник закликав народних депутатів України повернутися до важливих для подальшої діяльності антикорупційних органів законодавчих ініціатив.

«Не потрібно спекулювати на конфліктах. Повернімося до конструктивної розмови про створення Антикорупційного суду та надання НАБУ можливості автономно знімати інформацію з каналів зв’язку», — акцентував Директор Національного бюро.