Е-декларування: судді господарського суду Харківської області повідомлено про підозру

Судді господарського суду Харківської області повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ст. 366-1 Кримінального кодексу України («Декларування недостовірної інформації»).

Як встановили детективи НАБУ, суддя подала у декларації за 2015 рік завідомо недостовірні відомості щодо майна, яке у 2015 році перебувало у її та членів її родини користуванні, а також було зареєстровано за юридичною особою, у якій член сім`ї судді мав істотну частку корпоративних прав. Загальна сума незадекларованих активів — 3 667 006 грн.

Зокрема йдеться про дві квартири та машиномісце у м. Харків, земельну ділянку, домоволодіння з прилеглими господарськими спорудами у Харківській області вартістю понад 1,2 млн грн. та дороговартісний автомобіль.

Досудове розслідування за наведеними фактами детективи Національного бюро здійснюють із грудня 2016 року за заявами громадських організацій.

Застереження. Відповідно до частини першої статті 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.