Голосування за кандидатів до РГК при НАБУ завершено

28 травня 2021 року о 21:00 завершилося рейтингове Інтернет-голосування за кандидатів до Ради громадського контролю при Національному антикорупційному бюро України сьомого скликання.

У цьому році до процесу голосування долучилися 14 064 громадяни, які проживають на території України. Нагадуємо, що у минулому році 56 090 осіб проголосували на виборах РГК.

Захист процесу від зовнішнього втручання забезпечувала Державна служба спеціального зв’язку та захисту інформації України, а моніторинг процесу голосування — ГО «Електронна демократія».

Офіційні результати голосування — список з 15 осіб, які набрали найбільше голосів — будуть розміщені на вебсайті Національного бюро 4 червня 2021 року.

Деталі організації та проведення голосування визначені Указом Президента України №272/2015 «Питання Ради громадського контролю при Національному антикорупційному бюро України» та Положенням про порядок формування Ради громадського контролю при Національному антикорупційному бюро України.

Нагадуємо, відповідно до Закону «Про Національне антикорупційне бюро України» Рада громадського контролю утворюється у складі 15 осіб. Її завдання — забезпечувати прозорість та цивільний контроль за діяльністю НАБУ.