Громадськість та міжнародна спільнота – сьогодні єдина підтримка НАБУ — директор ХТУ

Викриття масштабних корупційних схем та затримання за підозрою у корупції посадовців найвищої ланки переконали суспільство, що Національне антикорупційне бюро України працює ефективно. На цьому наголосив директор Харківського територіального управління Національного бюро Юрій Кравченко 2 грудня під час зустрічі з депутатами міської, районних у місті Полтава рад, головами ОСББ, представниками громадських організацій та активістами Полтавської області.

«За результатами розслідувань кримінальних проваджень Бюро скерувало до суду близько 100 справ. Розгляд третини з них досі не розпочався. Часом суди не приступають до розгляду справ по суті більше року. Таке затягування у часі дає шанс корупціонерам уникнути відповідальності. Вихід із цієї проблеми бачимо у створенні Антикорупційного суду, який зосередиться на розгляді справ про топ-корупцію і діятиме відкрито, незалежно та професійно», – зазначив директор теруправління.

Юрій Кравченко поінформував учасників зустрічі про інші результати діяльності НАБУ, його підслідність, структуру та зокрема завдання Харківського територіального управління. Директор закликав громадськість повідомляти про можливі факти корупції та пояснив, яким шляхом це можна робити.