Громадяни стали активніше повідомляти НАБУ про підслідні Бюро корупційні злочини — Юрій Кравченко

У другому півріччі 2017 року за результатами розгляду звернень громадян, що надійшли на адресу Харківського територіального управління Національного антикорупційного бюро України, детективи розпочали розслідування двох кримінальних проваджень. Про це повідомив директор Харківського територіального управління НАБУ (далі — ХТУ) Юрій Кравченко під час зустрічей із представниками громадських організацій і мешканцями міст Полтава та Горішні Плавні, що відбулися впродовж 2-3 березня.

Директор ХТУ зазначив, що зустрічі з громадськістю на місцях підвищують рівень обізнаності про діяльність та повноваження Національного бюро.

«Після того, як ми відвідуємо регіони, які належать до юрисдикції теруправління, простежуємо позитивну тенденцію до зростання кількості повідомлень про факти корупції, які, відповідно до закону, уповноважені розслідувати саме детективи НАБУ, а не інші правоохоронці. Дотримання принципу адресності пришвидшує реагування на правопорушення», — підкреслив Юрій Кравченко.

Директор ХТУ також розповів жителям Полтавщини про ключові показники у роботі НАБУ за друге півріччя 2017 року, причини відсутності судових вироків у справах, переданих до суду, необхідність створення Антикорупційного суду, відповів на запитання та провів особистий прийом громадян.