Інформація Держаудитслужби допомагає детективам НАБУ встановлювати обставини злочинів – Вікторія Скорикова

Встановлення розміру збитків в економічних злочинах є складним процесом, в якому Національне антикорупційне бюро України взаємодіє з Державною аудиторською службою. За результатами ревізій Держаудитслужби формується висновок про розмір завданої шкоди, яку інкримінують підозрюваному. На цьому наголосила т.в.п. директора Одеського територіального управління НАБУ Вікторія Скорикова під час засідання круглого столу 1 листопада у Миколаєві, присвяченого взаємодії Держаудитслужби з правоохоронними органами.

«У регіонах, на які поширюється юрисдикція Одеського теруправління, є чимало об’єктів державної власності, до яких прикута увага детективів НАБУ, – зазначила Вікторія Скорикова. – У цьому контексті оперативні дані, отримані від Держаудитслужби, можуть допомогти детективам встановлювати нові обставини підслідних Бюро кримінальних проваджень».

Нагадуємо, у травні 2016 року Національне антикорупційне бюро та Державне аудиторська служба підписали угоду про інформаційне співробітництво. Одразу після початку роботи Одеського теруправління НАБУ взаємодія відомств розпочалася на рівні територіальних представництв.