Керівник ЛТУ поінформував громадськість Самбора про діяльність НАБУ

Викриття та припинення корупційних схем на державних підприємствах є одним із пріоритетів у роботі Національного бюро. Завдання НАБУ не тільки викрити схеми, а й докласти зусиль для унеможливлення їхнього повторення в майбутньому. Про здобутки у цій царині директор Львівського територіального управління НАБУ Тарас Лопушанський 22 вересня поінформував громаду Самбірського району Львівської області.

«Робота в НАБУ є складною та відповідальною, водночас дуже потрібною для змін нашої країни», – зауважив Тарас Лопушанський. Як приклад позитивних змін, що відбулися завдяки зусиллям детективів Бюро, він навів факт: із моменту припинення «газової схеми» прибутки ПАТ «Укргазвидобування» збільшились уп’ятеро.

Керівник теруправління під час заходу представив звіт про діяльність Національного бюро за перше півріччя 2017 року, розповів про резонансні розслідування детективів, приділив увагу особливості відбору працівників, а також закликав громадськість долучатися до боротьби з корупцією у державі шляхом подання заяв та звернень.