Керівники НАБУ відвідали з робочим візитом Румунію

З 21 по 23 вересня директор Національного антикорупційного бюро України Артем Ситник та його заступник Анатолій Новак перебували з робочим візитом у Румунії з метою обміну досвідом у сфері попередження та протидії корупції.

 

Під час поїздки керівництво Національного бюро провело низку зустрічей з представниками Національної антикорупційної дирекції, Генеральної антикорупційної дирекції, Міністерства юстиції Румунії, Національного агентства з інтеграції та інших організацій.

 

В Румунії аналогом Національного антикорупційного бюро України є Національна антикорупційна дирекція – правоохоронний орган, що відповідає за розкриття, розслідування і притягнення до відповідальності корупціонерів. Процес її створення тривав три роки, перші відчутні результати були отримані на п’ятий рік роботи.

 

Артем Ситник зазначив, що під час розбудови Національного антикорупційного бюро України переймається найкращий досвід європейських країн, впроваджуються механізми прозорості та відкритості, зокрема, під час набору його співробітників.

 

«Досвід Румунії підтверджує, що створення Національного Бюро є сильним елементом у боротьбі з корупцією. Впевнений, що у найближчий час ми зможемо показати якісний результат роботи», – зауважив Директор Бюро.