Кількість звернень до ХТУ НАБУ подвоїлася — результати першого року роботи

У І півріччі 2018 року Харківське територіальне управління Національного антикорупційного бюро України опрацювало вдвічі більше звернень, ніж упродовж попередніх шести місяців. Аналогічно подвоїлася кількість звернень, заяв та повідомлень про факти корупції, отриманих теруправлінням. Про це повідомив Директор ХТУ Юрій Кравченко під час прес-конференції, що відбулася 14 серпня у Харкові.

«Зростання кількості звернень свідчить про те, що за рік роботи наше територіальне управління налагодило ефективну взаємодію з громадськістю. Ми реагували на запити, що надходили з різних куточків областей, що належать до юрисдикції ХТУ, та підвищили обізнаність громадян із питань підслідності Національного бюро, його завдань та особливих повноважень», — зазначив Юрій Кравченко.

За його словами, представники територіального управління провели вісім просвітницьких заходів у шести областях України. Зокрема, заходи ХТУ відбулися у Сумах, Харкові, Полтаві, Горішніх Плавнях, Сєвєродонецьку, Слов’янську, Краматорську, Мелітополі. Участь у них взяли понад 230 жителів центрально-східних регіонів.

В ході заходу директор ХТУ також поінформував громадськість про результати роботи НАБУ у І півріччі 2018 року.

Нагадуємо, Харківське теруправління розпочало роботу 28 липня 2017 року. Його повноваження (юрисдикція) поширюються на Харківську, Сумську, Полтавську, Дніпропетровську, Запорізьку, Луганську, Донецьку області (у тому числі територію проведення Операції об'єднаних сил). Штат ХТУ налічує 7 працівників: директор, заступник директора та п’ятеро головних спеціалістів.