Корупція в Україні зупиняє прогрес – Посол Великої Британії Джудіт Гоф

Сполучене Королівство Великої Британії підтримує зусилля Національного антикорупційного бюро України у боротьбі з корупцією та буде робити це і надалі. Про це повідомила Надзвичайний та Повноважний Посол Сполученого Королівства в Україні Джудіт Гоф.

«Те, що ми зробили – допомогли з експертними порадами, надали необхідне обладнання, а також запропонували програму тренінгів для детективів і аналітиків Бюро за участю провідних британських експертів з Національного агентства по боротьбі зі злочинністю (NCA). Ми не зупиняємося на цьому. Підтримуватимемо діяльність НАБУ й надалі», – зазначила пані Посол під час спільного брифінгу з директором Бюро Артемом Ситником.

Посол подякувала Артему Ситнику за досягнення, які є в НАБУ на сьогоднішній день.

«Перший раз, коли я потрапила до Бюро, існувала лише ідея. Окрім цього нічого фактично не було. Зараз я бачу людей, які переконані, що будуть добре виконувати свою роботу.  Я мала змогу зустрітись з детективами та аналітиками, які пройшли навчання. Видно, що вони дуже активні, що у них є мета – працювати на благо країни», – зазначила пані Джудіт Гоф.

Посол побажала успіхів НАБУ у боротьбі з корупцією.

«Кожна країна світу має проблеми з корупцією, Велика Британія не є винятком. Для України корупція стала міжнародним рейтингом – те, як її бачать у світі. Але так не повинно бути. Це зупиняє прогрес, який має відбутися в Україні. Сподіваюся, що з початком роботи НАБУ ця ситуація почне змінюватися», – наголосила пані Джудіт Гоф.