Країни НАТО готові допомагати спецпідрозділу НАБУ – Ситник

Країни НАТО можуть допомогти з навчанням та екіпіровкою співробітників Управління спеціальних операцій Національного антикорупційного бюро України. Про це повідомив Директор НАБУ Артем Ситник після засідання Комісії Україна-НАТО у Брюселі.

«Країни НАТО відмітили принципи прозорості у формуванні Національного антикорупційного Бюро України та готові нам допомагати. Зокрема, враховуючи напрямок діяльності Альянсу, ми обговорили можливість навчання співробітників Управління спецоперацій, які мають затримувати підозрюваних, охороняти учасників провадження та працівників Бюро», – зазначив він.

Також Директор НАБУ повідомив, що країни Альянсу можуть допомогти з екіпіровкою «спецпідрозділу»: «Це форма, бронежилети, шоломи. Наше прохання було позитивно сприйнято, сподіваюсь, що воно буде вирішено».

У свою чергу Артем Ситник підкреслив, що високо цінує прагнення країн Альянсу допомогти у посиленні спроможностей НАБУ.

Нагадаємо, що 28 жовтня Артем Ситник взяв участь у засіданні Комісії Україна-НАТО з питань стану та перспектив реалізації Ініціативи з розбудови доброчесності, цілісності, прозорості та зниження корупційних ризиків в роботі оборонних та безпекових інституцій (Ініціатива ВІ, Building Integrity Initiative).