Львівське теруправління НАБУ співпрацюватиме з Консультативною радою при прокуратурі Львівської області

Консультативна рада (група) громадських фахівців при прокуратурі Львівської області повідомлятиме Львівське територіальне управління Національного антикорупційного бюро України про факти, що можуть свідчити про вчинення корупційних кримінальних правопорушень, підслідних Бюро. Такої домовленості досягнуто директором Львівського теруправління Тарасом Лопушанським під час зустрічі з з головою Консультативної ради Іваном Гаратом 28 лютого.

«Ми завжди готові тісно співпрацювати з представниками громадськості, чути і реагувати на звернення відповідно до норм чинного законодавства, і це насправді наша велика перевага над іншими правоохоронними органами», – зазначив Тарас Лопушанський.

Консультативна рада (група) громадських фахівців при прокуратурі Львівської області включає понад 50 представників громадських організацій Львівщини. Її діяльність спрямована на здійснення громадського контролю за станом законності і дотримання правопорядку, забезпечення ефективної реалізації працівниками прокуратури своїх професійних обов’язків на підставі додержання принципів верховенства права, законності, суспільної моралі та високої культури.

Детальніше: http://lviv.gp.gov.ua/ua/krlv.html?_m=publications&_t=rec&id=203121