Міжвідомча взаємодія НАБУ та АРМА сприяє подоланню корупції

Співпраця державних органів щодо розшуку активів допомагає посилювати боротьбу з корупцією та вирішує проблемні аспекти управління арештованим майном. На цьому наголосили учасники робочої зустрічі директор Львівського територіального управління Національного антикорупційного бюро України (НАБУ) Тарас Лопушанський та представники Західного міжрегіонального територіального управління Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (АРМА) з місцезнаходженням у м. Львів. Зустріч відбулася 03 липня 2020 року.

«Діяльність АРМА з виявлення та розшуку коштів, майна, майнових та інших прав створює передумови для подальшого відшкодування шкоди, завданої корупційними правопорушеннями. Відтак співпраця державних установ сприяє посиленню боротьби з корупцією не лише в Україні, а й за її межами, адже саме там зазвичай знаходиться майно підозрюваних у топкорупції», – зауважив Тарас Лопушанський.

З-поміж іншого, учасники зустрічі обговорили поточний стан управління цілісними майновими комплексами «Новороздольська ТЕЦ» та «Новояворівська ТЕЦ», переданих в управління АРМА за рішенням Солом’янського районного суду м. Києва.

Більше про передачу ТЕЦ читайте тут: https://bit.ly/2VQsobP