НАБУ та АРМА можуть допомогти вишам у підготовці фахівців-юристів

Завданням новостворених антикорупційних органів є не тільки об’єднання зусиль, повноважень та доступних ресурсів у боротьбі з корупцією, а й широке залучення до цього процесу активних громадян, науковців і студентства. На цьому наголосив директор Харківського територіального управління Юрій Кравченко під час круглого столу, що відбувся 3 квітня у Національному юридичному університеті імені Ярослава Мудрого (м. Харків).

Під час заходу представники Національного бюро, Національного агентства з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних злочинів (АРМА), інших державних та правоохоронних органів, студенти та наукові співробітники вишу розглянули можливість взаємодії.

Так, директор ХТУ НАБУ та голова АРМА запропонували керівництву ВНЗ спільно розробити навчальні спецкурси, на яких студенти могли б детальніше ознайомлюватися з темою протидії корупції, особливостями роботи антикорупційних органів та розподілом повноважень між ними. Ці знання могли б стати найбільш корисними тим майбутнім фахівцям у галузі права, які планують пов’язати своє життя з антикорупційним напрямком.

«Студенти у майбутньому продовжуватимуть розпочату нами боротьбу з подолання корупції. Тому від нас залежить, якою мірою вони будуть готовими ступати на цей непростий шлях», — підкреслив Юрій Кравченко.