НАБУ та МОЗ домовилися про співпрацю у сфері боротьби з корупцією

У Національному антикорупційному бюро України буде створено окремий підрозділ детективів, який спеціалізуватиметься на розслідуванні кримінальних корупційних правопорушень у сфері охорони здоров’я. Про це повідомив Директор Бюро Артем Ситник під час Всеукраїнського форуму «Перша допомога у боротьбі з корупцією в охороні здоров’я» 28 квітня.

«Міністерство охорони здоров’я в особі НАБУ має надійного партнера в боротьбі з корупцією. Ми сподіваємось на взаємну підтримку та плідну співпрацю», – зазначив Артем Ситник.

Водночас в.о. Міністра охорони здоров’я Уляна Супрун запевнила, що МОЗ системно співпрацюватиме з НАБУ.

«Сьогодні ми разом із громадянським суспільством, представниками державних органів створюємо міжвідомчий протокол лікування корупції. Ми будемо звертатися до НАБУ і вимагати ліквідувати корупцію в сфері охорони здоров’я», – наголосила Уляна Супрун.

Під час Форуму Директор НАБУ та в.о. Міністра охорони здоров’я підписали міжвідомчий Меморандум про співпрацю. Цим документом передбачено обмін інформацією та подання відомостей для оперативного, всебічного і неупередженого розгляду інформації про кримінальні корупційні правопорушення та інші злочинні діяння, підслідні НАБУ, виявлені МОЗом під час виконання повноважень, визначених законодавством.