НАБУ та САП нарощують темпи розслідувань та викриттів: результати серпня 2022 року

Детективи НАБУ за процесуального керівництва САП розпочали розслідування у 41 кримінальному провадженні, повідомили про підозру 7 особам, скерували до суду 5 справ стосовно 14 осіб. Такими є підсумки роботи антикорупційних органів у серпні 2022 року. Впродовж місяця на корупції викрили та повідомили про підозру:

У низці кримінальних проваджень розслідування завершили. Йдеться про справи стосовно:

Упродовж останнього місяця літа скеровано до суду справи щодо:

У серпні, НАБУ і САП, у співпраці з КМДА, запобігли незаконному відчуженню у приватну власність Оболонського острова площею 147,7 тис. кв.м, що розташований поряд із парком «Наталка».

Крім того, НАБУ з першого дня повномасштабного вторгнення росії не залишились осторонь та долучилося до боротьби з окупантом. Співробітники Бюро в першу чергу спрямували діяльність на допомогу ЗСУ, Головному управлінню розвідки Міноборони України, СБУ та Офісу Генерального прокурора.  Так, у серпні повідомлено про підозру так званому «голові тимчасової адміністрації міста Балаклії Харківської області», який максимально сприяв окупаційній владі в місті Балаклія.

Співробітники Управління спеціальних операцій (УСО) НАБУ, що володіють відповідними навичками саперів, допомагають розміновувати територію Харківської області. Вклад працівників бюро у нашу перемогу здійснюється й на інформаційному фронті: НАБУ та ДП «Український національний центр розбудови миру» об’єднали зусилля задля оперативного реагування на факти порушення прав людини під час збройної агресії рф проти України.

Традиційно, до 10 серпня НАБУ і САП звітують про результат роботи за останнє півріччя і воно минуло в умовах боротьби на два фронти: з топкорупцією і російськими загарбниками. Економічний ефект від діяльності антикорупційних органів у І півріччі становить 1,5 млрд грн, що майже на 80% більше за показник ІІ півріччя 2021 року. Проте, після 24 лютого змінилися й його складові, з’явився ще один не менш важливий аспект – допомога українському війську.

Звіт

Відеодайджест про результати роботи НАБУ і САП у І півріччі 2022 року

 

Застереження. Відповідно до частини першої статті 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

 

 

Застереження. Відповідно до частини першої статті 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.