Національне антикорупційне бюро України підписало меморандум про співпрацю з Фондом гарантування вкладів

Національне антикорупційне бюро України підписало меморандум про співпрацю у сфері запобігання та протидії корупції з Фондом гарантування вкладів фізичних осіб. За словами підписантів, ініціатива такої співпраці надійшла знизу – від працівників Бюро та Фонду.

Згідно меморандуму, НАБУ матиме доступ до інформації про корупційні діяння та правопорушення, пов’язані з корупцією, виявлені Фондом під час виведення неплатоспроможних банків з ринку. Також підписанти домовилися спільно вживати необхідних заходів щодо розшуку та арешту осіб та активів, набутих незаконним шляхом внаслідок корупційних діянь, які можуть бути предметом конфіскації у кримінальних правопорушеннях.

Директор Бюро Артем Ситник повідомив, що минулого тижня подібний меморандум було підписано з Державною прикордонною службою України.

«Нам залишилося домовитися про оперативний доступ до інформації з Національним банком та Держказначейством України, і план мінімум для початку роботи аналітиків буде виконано», - заявив А.Ситник.

Нагадуємо, Національне антикорупційне бюро України вже підписало меморандуми про співпрацю з Держфінмоніторингом, Міністерством юстиції, Міністерством внутрішніх справ та накази про міжвідомчу співпрацю зі Службою безпеки України.