Національне антикорупційне бюро України стало членом EPAC

Національне антикорупційне бюро України стало членом EPAC – Європейські партнери проти корупції – мережі європейських антикорупційних організацій. Про це повідомив Директор НАБУ Артем Ситник, який взяв участь у 15-й Щорічній професійній конференції EPAC/EACN (Париж, 18-20 листопада).

«EPAC – це, в першу чергу, високі професійні стандарти, які об’єднують провідні антикорупційні органи Європи. Членами EPAC є, наприклад, Європейське управління з питань запобігання зловживанням та шахрайству, Британське Національне кримінальне агентство, Федеральне антикорупційне бюро Австрії, Центральна служба по запобіганню корупції Франції, Центральне антикорупційне бюро Польщі тощо. Те, що НАБУ включили до EPAC, свідчить про високий рівень довіри до нас, за що ми вдячні нашим європейським партнерам», – зазначив Директор Бюро Артем Ситник.

Він наголосив, що EPAC є платформою для співробітництва між провідними антикорупційними інституціями Європи.

Нагадаємо, що EPAC об’єднує понад 60 антикорупційних організацій та органів контрою за поліцією країн-членів Ради Європи. Мережа була започаткована у 2001 році під час головування Бельгії в Раді Європейського Союзу. Починаючи з 2008 року члени EPAC організовують щорічні професійні конференції, які дають можливості для обміну досвідом, поширення співробітництва тощо.