Нульова толерантність до корупції має стати пріоритетом для студентства — директор ЛТУ

За результатами опитування ЗМІ, Національне антикорупційне бюро України посідає лідируючі позиції з-поміж інших роботодавців у державному секторі. Тому всім охочим долучитися до команди НАБУ потрібно бути наполегливими у навчанні, намагатися отримати якомога більше знань та робити свій внесок у боротьбу з корупцією вже сьогодні. На цьому наголосив директор Львівського територіального управління Національного бюро Тарас Лопушанський 28 вересня під час зустрічі зі студентами юридичного факультету Тернопільського національного економічного університету.

«Кримінальні провадження, що розслідують детективи Національного бюро, складні і вимагають професіоналізму, всебічного розвитку, стресостійкості та готовності до виконання завдань у будь-який час доби. Через це стати детективом під силу не кожному», – зазначив Тарас Лопушанський.

Директор Львівського теруправління також поінформував студентів про те, з яких етапів складається конкурсний відбір на посади детективів та інші посади в НАБУ, про законодавчі зміни, яких потребує Бюро для удосконалення своєї роботи, про перебіг найбільш резонансних розслідувань.