Обвинувальний акт у справі ДП «СхідГЗК» та ДП «НАЕК «Енергоатом» розглядатиметься Шевченківським судом столиці

Складений детективами Національного антикорупційного бюро України та погоджений прокурорами САП обвинувальний акт стосовно колишнього народного депутата України, екс-голови комітету Верховної Ради України з питань паливно-енергетичного комплексу, та інших підозрюваних у кримінальному провадженні за фактами заволодіння коштами ДП «Східний гірничо-збагачувальний комбінат» і ДП «НАЕК «Енергоатом» відповідає вимогам Кримінального процесуального кодексу України.

 

Відтак, призначено новий розгляд справи у Шевченківському райсуді Києва. Таку ухвалу 1 серпня 2018 року виніс Апеляційний суд м. Києва. Цим він скасував рішення суду першої інстанції про нібито невідповідність обвинувального акту вимогам КПК України та необхідність його повернення прокурору.

Нагадуємо, що 22 травня 2018 року обвинувальний акт у провадженні за обвинуваченням екс-народного депутата України та посадовців ДП «СхідГЗК», Державного концерну «Ядерне паливо», НАК «Нафтогаз «України», ПАТ «Об’єднана гірничо-хімічна компанія» та ДП «НАЕК «Енергоатом» було скеровано до суду для розгляду по суті. 21 червня 2018 року Шевченківський районний суд м.Києва ухвалив повернути обвинувальний акт у вказаному кримінальному провадженні прокурору.

Мультимедійний матеріал щодо перебігу досудового розслідування: https://nabu.gov.ua/novyny/sprava-martynenka

фото: asn.in.ua