Одеські школярі поділилися своїм баченням запобігання корупції

Там, де збагачуються корупціонери, втрат зазнає держава, а це, в свою чергу, позначається на добробуті громадян. Саме тому згубні наслідки топ-корупції відчуває на собі кожен із нас. На цьому наголосила заступник директора Одеського територіального управління Національного антикорупційного бюро України Вікторія Скорикова.

Під час зустрічі із школярами-переможцями конкурсу творчих робіт на тему «Запобігання корупції очима школярів» вона розповіла про унікальність Національного бюро у системі правоохоронних органів України, про його завдання, структуру, особливості формування команди та специфіку роботи детективів.

Конкурс творчих робіт серед учнів старших класів «Моя правова освіта» щороку організовує департамент освіти Одеської міської ради. До участі приймаються реферати, твори, плакати на визначену тематику. Цього року загалом було подано 113 робіт, серед яких журі обрали 19 найкращих. Золоті призери кожної номінації отримали подарунки-сувеніри від Одеського теруправління Національного бюро.