Одесити підтримують НАБУ

Понад 75% підтримки одеситів отримало Національне антикорупційне бюро України за результатами інтернет-анкетування, проведеного за сприяння ELSA Odesa. Опитування відбулося напередодні Міжнародного дня боротьби з корупцією, а його результати презентовано 9 грудня під час публічної дискусії на тему «Що я знаю про корупцію?», організованої одеським осередком Європейської асоціації студентів права (ELSA Odesa) спільно з Одеським територіальним управлінням НАБУ.У дискусії взяли участь близько трьох десятків одеситів. Громадяни цікавились тим, у який спосіб вони можуть долучитися до боротьби з корупцією: як подати заяву про злочин, які суб’єкти підслідні Національному бюро. Відповіді вони мали змогу почути від т.в.п. директора Одеського теруправління Вікторії Скорикової та детективів Національного бюро.

Гарячу дискусію викликало питання створення Антикорупційного суду в Україні. І хоча думки учасників зустрічі щодо механізмів його функціонування різнилися, присутні одностайно підтримали ідею актуальності Антикорупційного суду в системі незалежних антикорупційних органів.

Також під час зустрічі учасники дізналися про основні результати діяльності Одеського теруправління за 4 місяці. Зокрема, налагоджено міжвідомчу інформаційну співпрацю ОдТУ з місцевими підрозділами Державної аудиторської служби, Національної поліції тощо, опрацьовано понад 200 листів, заяв, звернень та запитів, проведено низку зустрічей з представниками громадськості, ЗМІ та студентами.