НАБУ відзвітувало за перші місяці роботи

Національне антикорупційне бюро України на вимогу законодавства презентувало звіт за перші місяці роботи. Директор НАБУ Артем Ситник під час прес-конференції наголосив: «Хоча по факту на сьогодні бюро ще не розпочало виконувати свої безпосередні функції – розслідування корупційних злочинів українськими високопосадовцями – я хочу, щоб із перших днів ми формувалися як відкритий та підзвітний суспільству орган і щоб наша робота була зрозумілою кожному. Ми перший державний орган, який публікує відкритий, динамічний та зрозумілий звіт про нашу діяльність».

А.Ситник розповів, що основна робота Бюро протягом перших місяців полягала у затвердженні структури та наборі професійної команди працівників під час відкритого і прозорого конкурсу.

«На сьогодні до штату Бюро вже зараховано 15 працівників. Хочу наголосити – ми не ставимо за мету набрати людей будь що. Ми шукаємо найкращих», – заявив директор НАБУ.

Він також повідомив журналістам про тісну взаємодію із зарубіжними та міжнародними партнерами.

«Те, наскільки активно і охоче міжнародна спільнота готова допомагати нам у процесі становлення – це яскраве свідчення того, що успіх у роботі Національного антикорупційного бюро України розглядається як відправна точка успіху усієї України», – переконаний А.Ситник.

Директор НАБУ наголосив, що налаштований продемонструвати конкретні дії та практичні результати у роботі вже з першого жовтня.