НАБУ визначило голову фінансової розвідки

Минулого тижня в Національному антикорупційному бюро України завершився конкурс на посаду керівника так званої фінансової розвідки – Управління аналітики та обробки інформації. Ним став Джан Раджамі Мохаммадович.

В рамках проведення відкритого конкурсу до НАБУ надійшло 60 пакетів документів. За результатами їх перевірки до тестування було допущено 21 кандидата, 18 з яких в подальшому було відібрано для проходження співбесіди. З-поміж усіх конкурсна комісія обрала найкращого – Джана Раджамі Мохаммадовича, заступника керівника управління аналізу ризиків Департаменту фінансових розслідувань Держфінмоніторингу. Пропрацювавши 12 років на державній службі, зокрема у сфері виявлення незаконних доходів, він продовжить боротьбу з корупцією на якісно іншому рівні.

Новопризначений керівник аналітичного підрозділу НАБУ розповів, що на попередньому місці роботи відповідав за збір, обробку та аналіз інформації щодо фінансових операцій та їх учасників на предмет їх відношення до відмивання доходів та фінансування тероризму, розробку заходів попередження та протидії вказаним злочинам.

«Збір, обробка та аналіз інформації з метою встановлення ризиків, пов’язаних з корупцією, виявлення фінансових злочинів у сфері державного управління, інформаційно-аналітична підтримка підрозділу детективів – це основні завдання очолюваного мною Управління, - зазначив Джан Раджамі. – Переконаний, в значній мірі робота підрозділу детективів залежить від того, наскільки вони володіють інформацією та якої якості така інформація. Проведення ґрунтовного аналізу інформації з різних джерел, закритих та відкритих баз даних, соціальних мереж та громадськості з використанням сучасних інформаційно-аналітичних інструментів, допоможе за обмежений проміжок часу та в умовах обмежених ресурсів виявити максимально можливу кількість потенційних корупційних правопорушень для подальшого кримінального розслідування детективами НАБУ», - підкреслив він.