Рада громадського контролю при НАБУ 7 скликання провела перше засідання у новому складі

Рада громадського контролю при Національному антикорупційному бюро України (далі – РГК) сьомого скликання обрала свій керівний склад та делегувала представників до конкурсних та дисциплінарної комісій Бюро. Так, під час установчого засідання 9 червня одноголосно головою РГК обрано вдруге Марка Савчука, секретарем – Віктора Прудковських, представників ГО «Антикорупційна сокира». Також обрано членів дисциплінарної та трьох конкурсних комісій НАБУ за квотою РГК.

«Участь громадськості в конкурсній і дисциплінарній комісіях – це унікальний інструмент, який наразі має лише Рада при НАБУ. Ми слідкуємо за конкурсним відбором, а також двоє наших членів заслуховує матеріали під час дисциплінарних комісій щодо дій працівників НАБУ. Крім того, ми надаємо висновки на Звіти НАБУ, таким чином, зокрема й гарантується прозорість діяльності Бюро», — зазначив Марк Савчук.

Нагадаємо, що 28 травня 2021 року відбулось рейтингове Інтернет-голосування за новий склад РГК. Результати оприлюднено на офіційному сайті НАБУ 4 червня