Роз’яснення щодо інформації Ігоря Луценка про оскарження дій НАБУ

У четвер, 21 січня, у засобах масової інформації з посиланням на народного депутата України Ігоря Луценка було оприлюднено інформацію про те, що останній у судовому порядку оскаржив дії Національного антикорупційного бюро України щодо невнесення відомостей про кримінальне правопорушення до Єдиного реєстру досудових розслідувань. На даний час НАБУ отримано копію відповідної ухвали суду Солом’янського району м. Києва.

Водночас, на адресу Національного антикорупційного бюро України не надходило жодних повісток щодо призначення до розгляду скарги Ігоря Луценко. Відповідно, справу було розглянуто без участі детективів Національного антикорупційного бюро України.

Не маючи змогу донести позицію Бюро до судді під час засідання або ж оскаржувати ухвалу слідчого судді за результатами розгляду скарги, оскільки така не підлягає оскарженню, менш із тим, хочемо наголосити, що Ігорю Луценку у відповідь на його звернення було повідомлено у встановленому законом порядку, що інформація щодо фактів, вказаних ним у депутатському зверненні, перевіряється працівниками Бюро в межах досудового розслідування у вже початому кримінальному провадженні.

Ми опрацьовуємо отриману інформацію. Про рішення буде повідомлено окремо.