Швидка та ефективна судова реформа допоможе інвесторам захистити свої права

Реформовані суди дозволять інвесторам захистити свої права у випадку тиску на їхній бізнес. Таке переконання висловив Директор Національного антикорупційного бюро України Артем Ситник під час зустрічі з представниками Європейської бізнес-асоціації 24 квітня. 

 

«Інвесторам потрібен суд, який захистить їхній бізнес від незаконного втручання з боку державних органів, в тому числі й правоохоронців», — наголосив Артем Ситник.

 

За його словами, реформування судів є необхідною умовою для завершення антикорупційної реформи. Директор Бюро підкреслив, що процес реформування судів потребуватиме великого проміжку часу. Відтак, на перехідний період є нагальна потреба у створенні Антикорупційного суду, який допоможе НАБУ швидше повертати кошти державі.

 

«НАБУ арештувало 4 млрд грн у рамках розслідування корупційних кейсів. Для того, щоб повернути ці кошти державі, потрібні рішення судів. Проте швидкість, із якою відбуваються судові засідання, може розтягнути очікування цього моменту на роки. Саме тому Бюро потребує створення Антикорупційного суду, щоб поставити крапку у наших розслідуваннях», — зазначив Директор НАБУ.

 

На думку Артема Ситника, Антикорупційний суд разом із НАБУ та Спеціалізованою антикорупційною прокуратурою створить повноцінну вертикаль для ефективної боротьби з топ-корупцією.

 

Більше фото: https://www.flickr.com/photos/nab_ukr/albums/72157683043543395