Стартував конкурс з обрання нового складу Ради громадського контролю при НАБУ

8 травня 2018 року розпочався прийом документів учасників відкритого конкурсу з обрання нового складу Ради громадського контролю при НАБУ (далі – РГК). Відповідне оголошення розміщено на офіційному веб-сайті Національного бюро.

Своїх кандидатів для участі в конкурсі з формування складу РГК можуть подавати ті громадські об'єднання, статутна діяльність яких пов'язана із запобіганням та протидією корупції.

Документи для участі у конкурсі приймаються в електронному вигляді до 23:59 18 травня 2018 року включно на адресу rada@nabu.gov.ua.

15 представників РГК обиратимуть за підсумками відкритого Інтернет-голосування 30 травня 2018 року. Результати голосування та склад новообраної Ради громадського контролю НАБУ будуть опубліковані 6 червня 2018 року.

Деталі організації та проведення голосування визначені Указом Президента України №272/2015 «Питання Ради громадського контролю при Національному антикорупційному бюро України» (ознайомитися з ним можна на сайті Бюро).

Нагадуємо, Рада громадського контролю при НАБУ забезпечує прозорість та цивільний контроль за діяльністю Бюро, відповідно до Закону України «Про Національне антикорупційне бюро України». Склад РГК оновлюється щороку.