Студенти Полтавського юрколеджу дізналися, як допомагати НАБУ боротися з корупцією

Як викривати корупцію та повідомляти про її прояви Національному антикорупційному бюро України, як долучитися до просвітницьких заходів Відкритого офісу НАБУ та що потрібно робити вже сьогодні, щоб у майбутньому претендувати на посаду у Бюро. Відповіді на ці та інші запитання отримали студенти-учасники хакатону у Полтавському юридичному коледжі Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого 27 квітня 2018 року від директора Харківського територіального управління НАБУ Юрія Кравченка.

«Ви як найбільш активна частина суспільства рухаєте вперед реформи, які нині тривають у нашій державі, — звернувся до молоді Юрій Кравченко. — Ваше слово, дія, позиція сьогодні означають дуже багато, а у майбутньому важитимуть ще більше. Тому маємо разом докласти максимум зусиль, щоб спинити корупцію, щоб вона залишилась лише темною плямою минулого України».

Директор ХТУ обговорив зі студентами та адміністрацією коледжу можливість співпраці під час розробки інформаційних матеріалів Національного бюро та проходження виробничої практики.