Суспільство очікує справедливого покарання за корупційні злочини - Ситник

До призначення антикорупційного прокурора детективи НАБУ формуватимуть досьє на чиновників та напрацьовуватимуть аналітичні матеріали. Про це заявив Директор Національного антикорупційного бюро України Артем Ситник в інтерв’ю виданню «Голос України».

Він наголосив, що у першу чергу детективи НАБУ «ревізуватимуть дії нинішньої влади», а результатом майбутніх розслідувань мають стати рішення суду.

«Суспільство вже втомилося від гучних затримань, які потім нічим не закінчуються… Гучні показові затримання починають дратувати, оскільки суспільство очікує результатів у вигляді повернення до бюджету корупційних коштів і справедливого покарання за скоєння корупційних злочинів. Президент України також наголошує на тому, що потрібно відмовитися від практики піару на порушених кримінальних провадженнях і орієнтуватися не на кількість затриманих, а на кінцевий результат», – зазначив Ситник.

Також на його думку, «боротьба з корупцією повинна бути спрямована не проти чиновників, а на зниження корупційних ризиків у державі». Зокрема, це стосується підвищення зарплати чиновників,  зниження кількості контролюючих органів та залучення інвестицій.